Інформація про доставку Fabiano

Доставка!

Доставка по Україні!

Доставка по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО на склад пошти «Нова Пошта» у Вашому місті. Оплата здійснюється готівкою після отримання та перегляду товару на цілісність та повну комплектацію. Пересилання товару та переказ коштів здійснюється повністю ЗА НАШ РАХУНОК. Перед відправкою товару ми перевіряємо його цілісність та заводську комплектацію, заповнюємо фірмову гарантію та товарний чек, що забезпечує повноцінне гарантійне обслуговування у будь-якому місті України. При отриманні товару на поштовому складі його необхідно переглянути наявність зовнішніх пошкоджень у присутності співробітника пошти!

Можливі й інші форми доставки та оплати товару, які Ви можете обговорити з менеджером нашого магазину.

Аксесуари та запчастини доставляються за рахунок клієнта

Доставка по Місту

По Місту доставка побутової техніки здійснюється БЕЗКОШТОВНО до дому, під'їзду чи пошти. Оплата провадиться за фактом отримання товару та перевірки на заводську комплектацію та на зовнішні ознаки дефектів. Після оплати наш кур'єр передає Вам гарантійний талон та товарний чек. Час та день доставки Ви можете погодити з менеджером. А також Ви можете забрати товар самостійно з нашого магазину м. Дніпро, вул. Курчатова 7. Перший поверх.

Аксесуари, запчастини та мийки з нержавіючої сталі доставляються за рахунок клієнта


Повернення товару

Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» покупець мають право на обмін або повернення придбаного у нас товару протягом 14 днів з моменту покупки, за дотримання таких умов:

  • Збереження товарного виду продукції (відсутність слідів експлуатації, потертостей, подряпин, сколів тощо);
  • Збереження заводської комплектації товару;
  • Збереження заводської упаковки товару;
  • Збереження заводських ярликів та маркувань;
  • Відсутність механічних пошкоджень та дефектів

Приємних покупок в нашому магазині. Ми завжди раді новим та постійним клієнтам і все робимо для того, щоб хороші люди до нас поверталися.